Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Сайт каталог

Ви хочете представити розширені описи ваших товарів чи послуг? Тоді сайт-каталог чудово підходить для цього.

Сайт-каталог-це сайт з великою кількістю сторінок, розділів і підрозділів. Основним завданням сайту-каталогу є представлення переліку товарів або послуг.

Розробка сайту-каталогу дозволить заощадити час менеджерів на розмовах з клієнтами, заощадити гроші на печатці прайс-листів та фотокаталогів.
Сайт-каталог, природно, може містити дані про компанію, контак, історію і т.д., але відмітною його особливістю є наявність розширеного каталозі Ваших товарів або послуг.
Структура та наповнення сайту-каталогу

Структура сайту-каталогу прямо пов'язана з його функцією: подання каталозі товарів або послуг в інтернеті.

Сайт-каталог може складаються з десятків, сотень, а то й тисяч сторінок. Його логічна структура залежить від переліку Ваших товарів чи послуг, їх типів, підтипів, видів і багато чого іншого. Якщо Ваші товари об'єднані в підгрупи (наприклад, миючі засоби), то на сайті-каталозі буде зроблено такий же підрозділ. Тобто будуть створені відповідні підрозділи для цих підтипів товарів.

    * В загальному вигляді структура та інформація сайту-каталогу наступна:
          o дані про компанії;
          o напрямок діяльності;
          o каталог предлагаемиех товарів або послуг;
          o контактні дані: телефон, адреса офісу, адресу електронної пошти.

    * Зверніть увагу: Ви можете додатково замовити розробку наступних функціональних можливостей до майбутнього сайту-каталогу:
          o новини;
          o підписка та розсилка;
          o пошук;
          o авторизація;
          o карта сайту;
          o висновок на друк;
          o калькулятор;
          o бронювання;
          o RSS стрічка;
          o статті;
          o книга відгуків;
          o замовлення товарів;
          o голосування;
          o опитування;
          o форум;
          o блог;
          o дошка оголошень;

Сайт-каталог чудово справляється зі своїми функціями. Ваші клієнти будуть мати постійний доступ до Ваших прайсам, описів продукції, новими надходженнями товарів.

Час та етапи виготовлення сайту-каталогу

У середньому на виготовлення сайту-каталогу йде 2-3 тижні.

    * Етапи розробки сайту-каталогу наступні:
          o заповнення технічного завдання (ТЗ);
          o підписання договору;
          o розробка макетів дизайну;
          o верстка та програмування;
          o тестування;
          o наповнення контентом;
          o тестування в робочому режимі.


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець