Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Промо-сайт

Ви плануєте провести рекламну компанію окремого товару, послуги або виставки?

Вам необхідно швидко привернути увагу до товару чи послуги?

Промо-сайт - це прекрасний інструмент рекламної компанії, професійні маркетологи давно використовують його унікальні можливості.

Промо-сайт: докладніше про структуру

Структура промо-сайту безпосередньо пов'язана з його функцією: інформувати потенційних клієнтів про певний товар чи послугу компанії. У цьому сенсі промо-сайт те саме, рекламного проспекту або буклету, мета його - максимально підкреслити достоїнства товару або послуги і привернути увагу клієнтів.

    * Промо-сайт - це невеликий за розміром сайт (обсяг до 10 сторінок) на якому розміщується наступна інформація:
          o дані про компанії;
          o напрямок діяльності;
          o просувають товар або послуга;
          o контактні дані: телефон, адреса офісу, адресу електронної пошти.

    * Зверніть увагу: ви можете підключити наступні модулі до вашого сайту:
          o карта сайту;
          o підписка та розсилка;
          o система прийому платежів;
          o висновок на друк;
          o банери;
          o форум;
          o блог;
          o чат;
          o погода;
          o калькулятор;
          o бронювання;
          o афіша;
          o дошка оголошень;
          o пошук;
          o авторизація;
          o замовлення товарів;
          o фотогалерея;
          o відеогалерея;
          o новини;
          o статті;
          o RSS стрічка;
          o питання / відповідь;
          o вакансії;
          o опитування;
          o голосування;
          o книга відгуків.

Незважаючи на невеликі розміри, промо-сайт чудово справляється зі своїми функціями. За допомогою промо-сайту рекламна кампанія буде максимально ефективна, а Ви отримаєте нових клієнтів.


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець