Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Flash сайт

Ви хочете сайт з анімаційними, відео та звуковими ефектами? Хочете, щоб Ваш сайт вражав своєю динамікою і красою?

Замовте створення флеш-сайту у Веб-студії «МеТо».

Флеш-сайт - це потужний інформаційний і рекламний інструмент. Якщо ваша мета - зробити сайт максимально таким, що запам'ятовується і барвистим, флеш-сайт - прекрасне рішення.

Флеш-сайт: докладніше про структуру

За структурою флеш-сайт може бути і як сайт-візитка, і як сайт-каталог, і навіть як корпоративний сайт.

Особливістю флеш-сайту є не стільки його структура, скільки спеціальна флеш-технологія, яка дозволяє виготовити сайт з приголомшливими анімаційними ефектами.

Структура флеш-сайта повністю залежить від його тематики та цілей, які ставлять перед собою замовники. Якщо у Вас є які-небудь питання або Вам необхідна інформація про роботу флеш-сайтів, ми Вас проконсультуємо. Ідея флеш-сайту і його розробка - це складна і цікава робота, за яку ми з задоволенням візьмемося.

Чи готові зробити замовлення на виготовлення флеш-сайту?

У Вас є ще питання? Задавайте, відповімо на них.
Флеш-сайт: терміни виготовлення

У середньому на виготовлення флеш-сайту йде 1 місяць.

    * Етапи розробки флеш-сайту наступні:
          o заповнення технічного завдання (ТЗ);
          o підписання договору;
          o розробка макетів дизайну;
          o верстка та програмування;
          o тестування;
          o наповнення товарами і контентом;
          o тестування в робочому режимі.

Ми створимо красивий і ефективний флеш-сайт.

Чи готові зробити замовлення на виготовлення флеш-сайту?

У Вас є ще питання? Давайте відповімо на них.


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець