Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Інтернет портал

Портал - це умовна точка входу в Інтернет, або, простіше кажучи, сайт з великою кількістю функцій та послуг. Веб портал може бути присвячений як одній темі, так і дуже багатьом, ділячись на різні розділи та рівні.

Якщо Ви - експерт в будівництві, промисловості, торгівлі, мобільних телефонах, сфері розваг, комп'ютерних ігор і т.д.? Ви маєте бажання заробити в Інтернеті на рекламі, наданні послуг?

Розробка порталу дозволить отримати потужний інформаційний і рекламний інструмент.

Інтернет портал: докладніше про структуру

Портал - найскладніший за структурою сайт із усіх можливих. Портал може включати в себе величезну кількість функцій і сервісів.

    * Наведемо приблизний перелік розділів, які можна розмістити на порталі:
          o новини;
          o статті;
          o дошка оголошень;
          o робота;
          o знайомства;
          o пошук інформації;
          o пошта;
          o рейтинги;
          o форум;
          o статистика
          o підписка та розсилка;
          o система прийому і виведення платежів;
          o блог;
          o чат;
          o аукціон;
          o бронювання;
          o афіша;
          o бібліотека;
          o авторизація;
          o замовлення товарів;
          o фотогалерея;
          o відеогалерея;
          o RSS стрічка;
          o питання / відповідь;
          o опитування;
          o голосування;
          o книга відгуків.


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець