Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Інформаційний сайт

У Вас є ідеї, які Ви хочете донести до максимально широкого кола читачів? Ви журналіст, політик, лідер громадської організації чи партії? Ви хочете створити електронну газету або журнал?

Інформаційний сайт дозволить отримати потужний інформаційний і рекламний інструмент і прибуток за розміщення статей реклами та іншої інформації.

Структура інформаційного сайту

Структура інформаційного сайту повністю підпорядкована одній меті - забезпечити інформацією відвідувачів.

    * Інформаційний сайт включає в себе наступні розділи:
          o новини;
          o статті;
          o коментарі;
          o сюжети;
          o фотогалереї;
          o прес-релізи;
          o опитування;
          o RSS стрічки.

Структура інформаційного сайту проектується таким чином, щоб, з одного боку, забезпечити швидкий доступ до інформації відвідувачів сайту, а з іншого боку - забезпечити стійку роботу при великому «напливі» відвідувачів. Важливе значення також має зручна можливість додавання матеріалів на сайт.


    * Функціональні можливості інформаційного сайту обговорюються для кожного випадку індивідуально, але Ви можете ознайомитися з їх неповним переліком:
          o карта сайту;
          o підписка та розсилка;
          o висновок на друк;
          o банери;
          o форум;
          o блог;
          o чат;
          o погода;
          o афіша;
          o дошка оголошень;
          o пошук;
          o авторизація;
          o фотогалерея;
          o відеогалерея;
          o новини;
          o статті;
          o RSS стрічка;
          o питання / відповідь;
          o опитування;
          o голосування;
          o тести;
          o книга відгуків.


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець