Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Промо-сайт

Ви плануєте провести рекламну компанію окремого товару, послуги або виставки?

Вам необхідно швидко привернути увагу до товару чи послуги?

Промо-сайт - це прекрасний інструмент рекламної компанії, професійні маркетологи давно використовують його унікальні можливості.

Прочитати
Flash сайт

Ви хочете сайт з анімаційними, відео та звуковими ефектами? Хочете, щоб Ваш сайт вражав своєю динамікою і красою?

Замовте створення флеш-сайту у Веб-студії «МеТо».

Флеш-сайт - це потужний інформаційний і рекламний інструмент. Якщо ваша мета - зробити сайт максимально таким, що запам'ятовується і барвистим, флеш-сайт - прекрасне рішення.

Прочитати
Інтернет портал

Портал - це умовна точка входу в Інтернет, або, простіше кажучи, сайт з великою кількістю функцій та послуг. Веб портал може бути присвячений як одній темі, так і дуже багатьом, ділячись на різні розділи та рівні.

Якщо Ви - експерт в будівництві, промисловості, торгівлі, мобільних телефонах, сфері розваг, комп'ютерних ігор і т.д.? Ви маєте бажання заробити в Інтернеті на рекламі, наданні послуг?

Розробка порталу дозволить отримати потужний інформаційний і рекламний інструмент.

Прочитати
Інформаційний сайт

У Вас є ідеї, які Ви хочете донести до максимально широкого кола читачів? Ви журналіст, політик, лідер громадської організації чи партії? Ви хочете створити електронну газету або журнал?

Інформаційний сайт дозволить отримати потужний інформаційний і рекламний інструмент і прибуток за розміщення статей реклами та іншої інформації.

Прочитати
Інтернет магазин

Ви готові отримувати гарний прибуток за допомогою Інтернет-магазину?

Здійсніть замовлення створення Інтернет-магазину у Веб-студії «МеТо».

Інтернет-магазин - відмінне рішення для тих, хто хоче заробляти за допомогою мережі Інтернет.

Прочитати
Корпоративний сайт

Вам необхідно оптимізувати бізнес-процеси в компанії, організувати швидке та ефективну взаємодію з мережею партнерів і клієнтів або оптимізувати роботу персоналу?

Якщо ви про це задумалися, то саме час замовити корпоративний сайт.

Корпоративний сайт - це оптимальне рішення для всіх компаній, які хочуть стати лідерами в своїй сфері бізнесу.

Прочитати
Сайт каталог

Ви хочете представити розширені описи ваших товарів чи послуг? Тоді сайт-каталог чудово підходить для цього.

Сайт-каталог-це сайт з великою кількістю сторінок, розділів і підрозділів. Основним завданням сайту-каталогу є представлення переліку товарів або послуг.

Прочитати
Сайт візитка

«Міні-сайт» (5-7 сторінок), візитна картка вашої компанії. Містить загальну інформацію про компанію, товари і послуги, контакти. Основне завдання сайту-візитки — заявити про компанію в мережі Інтернет і пов'язати компанію з її цільовою аудиторією, підштовхнути зацікавленого відвідувача до дзвінка в офіс компанії для отримання детальної інформації.

Прочитати
Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець