Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Фірмовий стиль, брендбук, логотип

Дизайн фірмового стилю, брендбука, логотипу: докладніше про послугу

Веб-студія "МеТо" спеціалізується на розробці фірмового стилю.

Фірмовий стиль - це найважливіший елемент стратегії компанії на ринку.

Фірмовий стиль - це сукупність колірних, графічних, словесних, типографічні, дизайнерські елементи, які забезпечують:

 • візуальне і смислове єдність товарів;
 • візуальне і смислове єдність вихідної від фірми інформації;
 • єдність внутрішнього і зовнішнього оформлення.

Мета розробки фірмового стилю - створити працюючий фірмовий стиль, який дозволяє закріпити у свідомості покупців позитивні емоції, пов'язані з оцінкою якості продукції, її бездоганності, високого рівня обслуговування. Фірмовий стиль дозволяє забезпечити продукцію підприємства і саме підприємство особливої відомістю.

 1. Елементи фірмового стилю:
  • товарний знак;
  • фірмовий шрифтовий напис (логотип);
  • фірмовий блок;
  • фірмовий слоган;
  • фірмові кольори;
  • фірмовий комплект шрифтів.
 2. Фірмовий стиль виконує наступні 3 основні функції:
 • Ідентифікація. Упізнаваність товару або фірми за зовнішніми ознаками;
 • Довіра. Якщо якість продукції або послуги задовольнило споживача, то довіру з його боку буде поширюватися на іншу продукцію компанії.
 • Реклама. Наявність фірмового стилю значно підвищує ефективність реклами.


Ми розробимо фірмовий стиль з урахуванням усіх необхідних вимог. Створений образ компанії буде точно ідентифікувати унікальність і якість продукції або послуги.

    * Замовте розробку фірмового стилю у Веб-студії "МеТо», і ми забезпечимо професійне виготовлення наступних його елементів:
          o логотипу;
          o фірмового кольору;
          o візитних карток (корпоративних і особистих);
          o фірмових бланків;
          o фірмових прайс-листів;
          o конвертів;
          o фірмових папок для документів;
          o фірмових шрифтів і деяких інших.

Веб-студія «МеТо» спеціалізується на розробці дизайну логотипу.

Це важливий і необхідний процес, тому що логотип - це інструмент ідентифікації, він дозволяє виділити фірму серед конкурентів, передати потрібний сигнал або повідомлення для клієнта або покупця, створити якийсь образ або уявлення про бренд.

    * Професійний дизайн логотипа дозволяє забезпечити виконання функцій, які постають перед логотипом:
          o перша функція логотипу: відмінна. Логотип дозволяє відрізнити продукцію, послугу або в цілому компанію від інших виробників, що працюють на ринку;
          o друга функція логотипу: Гарантійна. Логотип є своєрідним гарантом якості продукції, і споживачі орієнтуються на логотипи, що належать компаніям, які випускають якісну продукцію;
          o третя функція логотипу - естетична. Професійно розроблений логотип підвищує естетичну цінність товару, на якому він розміщений. Часто логотип виступає елементом оформлення товару;
          o четверта функція логотипу - рекламна. Логотип є рекламою товарів або послуг, пропонованих компанією, і безпосередньо бере участь у створенні образу фірми.

Ми виготовимо логотип з урахуванням всіх функцій, які він повинен виконувати.

Замовте виготовлення логотипу у
Веб-студії «МеТо», і ми швидко та професійно створимо відмінно працює логотип.

Веб-студія «МеТо» пропонує послуги з розробки брендбука.

Брендбук (Brand book) - це набір правил, регламенту та умов використання корпоративного стилю. Сюди включені розробка логотипу, фірмових кольорів, фірмового шрифту і дизайну повного пакету документів, які коли-небудь можуть знадобитися компанії.

Брендбук від
Веб-студії «МеТо» допоможе правильно використовувати розроблені елементи фірмового стилю (логотип, фірмовий колір, фірмова символіка). Це прекрасна можливість для компаній і фірм забезпечити відповідність іміджу і позиціонування бренду - всі носії торгової марки будуть виконані в єдиному стилі і виражати загальну ідею.

Замовте розробку брендбука у
Веб-студії «МеТо», і ми розробимо правила та умови використання корпоративного стилю.

Дизайн фірмового стилю, брендбука, логотипу: вартість

Фірмовий стиль включає в себе велику кількість елементів, тому сумарна вартість робіт зі створення фірмового стилю залежить від кількості та вартості елементів, які будуть розроблятися. Наведемо таблицю вартості розробки елементів фірмового стилю.

Повна вартість на розробку фірмового стилю складається з кількості елементів, взятих в розробку, і їх вартості. Таблиця вартості розробки елементів фірмового стилю


Розробка елементу фірмового стилю  Вартість
Логотип  
Фірмові кольори  
Візитні картки  
Фірмові бланки  
Фірмові прайс-листи  
Конверти  
Фірмові папки для документів  
Фірмовий шрифт  
Упаковки  
Пакети  
Буклети  
Календарі  
Плакати  
Блокноти  
Тижневики  
Прапори  
Уніформа  


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець