Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Створення буклетів

Створення буклету — складний творчий процес, який охоплює кілька професій. На етапі роботи із клієнтом, до створення буклету, менеджер визначає основні цілі буклету: призначення, стилістику, формат, логічну схему. На наступному етапі дизайнер розробляє кілька варіантів буклету - як правило в різній колірній гамі, з використанням різних фотоматеріалів замовника (замовник сам надає ці фотоматеріали). Після узгодження остаточного варіанта, макет буклету відправляється на підготовку до друку, на етапі якої узгоджується колірна схема для друку. І нарешті, на завершальному етапі, проходить сам процес друку, якість якого залежить від паперу, класу друкованої машини.

Дуже Важливо приділити увагу тексту буклетів. Адже текст буклету - основне джерело рекламної інформації, представленої в буклеті.

Щоб виділити себе серед конкурентів, потрібні нестандартні дизайнерські рішення. Вибір нестандартного паперу для створення буклету, спеціальних способів обробки: суцільне й вибіркове лакування, тиснення фольгою на буклетах. Буклет можна надрукувати на фактурних, тонованих дизайнерських паперах. Ми намагаємося оригінально підійти до розробки дизайну буклету, підібрати ефектний папір, застосувати спеціальні фарби в пресі буклету. Обсяг буклету дозволяє дати основну інформацію про Вашу фірму. Або досить повний огляд заходу, акції, конкурсу. Розроблений буклет може стати першим кроком до каталогу Ваших товарів.

Розробка буклету - потужний інструмент маркетингу й реклами. У концепцію нашої фірми входить дизайн буклетів, виготовлення буклетів.

Створення буклетів здійснюється як малими, так і більшими тиражами, адже вони передбачають безліч каналів поширення й велике охоплення вашої цільової аудиторії: на виставках, ярмарках, презентаціях, через торговельні й сервісні підприємства й т.д.

Грамотний дизайн буклету дасьть відповіді на основні питання, які можуть виникнути у вашого потенційного клієнта.

Рекламний буклет- видання, віддруковане на одному листі, фальцованому звичайно в декілька паралельних згинів, без шиття.

Існує два методи фальцювання буклетів:
- гармошкою, коли кожний подальший згин направлений в бік, протилежний попередньому;
- серветкою, коли згини направлені в одну сторону (для рекламнихлистків, проспектів, путівників).

Види буклетів:
- формат А4 (210 х 297 мм) з двома фальцами (лефлети);
- формат А3 (297 х 420 мм) з одним фальцем.

Можливі варіанти видів буклетів обмежуються тільки Вашою уявою і здоровим глуздом. Можна виготовити буклети з вирубкою, ламінуванням, повним або вибірковим УФ-лауванням, тисненням, покриттям офсетним лаком. Все визначається розміром Вашого рекламного бюджету, особливостями рекламованого товару або послуги і характеристиками цільової аудиторії. Об'єднуючи в собі переваги невеликої вартості і високої інформативності, виготовлення буклетів є одним з видів рекламної поліграфії, що широко використовуються і є ефективними. Рекламні буклети мають переваги перед іншими видами рекламної поліграфії. Буклети дозволяють надати споживачам більш повну інформацію, і зробити подачу інформації більш структурованою, що не можуть зробити звичайні рекламні листівки. Крім того, буклети більш компактні, але не дивлячись на це вони позбавлені відчуття деякої незавершеності, яке може з'явитися у споживачів після ознайомлення із звичайною рекламною листівкою. Резюмуючи, можна сказати, що буклет дозволяє подати інформацію більш зручно, повно і в той же час недорого, оскільки його вартість трохи перевищує вартість листівок того ж формату і значно поступається вартостями багатосмугової продукції (брошури, каталоги), а презентабельність значно вище, ніж у звичайних рекламних листівок. Буклет є складнішою продукцією, ніж листівка, як відносно виготовлення, так і відносно дизайну. Стосовно дизайну це пояснюється тим, що буклет має декілька смуг (звичайно від 4 до 6), кожна з яких повинна нести певну інформацію і виглядати закінчено тоді як в листівці таких смуг звичайно одна або дві. Тому вартість розробки дизайну буклета звичайно удвічі перевищує вартість розробки дизайну листівки того ж формату.

Буклет є листом паперу в одне або декілька складань і є універсальним друкарським виданням інформації. Рекламні буклети можуть більш ефектно, ніж листівка, і компактніше, ніж каталог піднести інформацію про Вашу компанію, її товари і послуги широкому колу споживачів. Дизайн буклетів розробляється з урахуванням фірмового стилю організації і включає всі необхідні елементи фірмової символіки, щоб Вас запам'ятовували і розпізнавали серед конкурентів. Виготовлення буклетів починається з надання необхідного матеріалу - логотипу, фотографій і текстової інформації.

Веб студія Мето професіонально розробить для Вас оригінальний дизайн буклета. Буклети, виготовлені нами в найвигіднішому світлі представлять Вашу фірму потенційним клієнтам і партнерам.

Ви можете замовити друк буклета для реклами товару, презентації виставки або з нагоди якої-небудь корпоративної події, - важливо щоб матеріал, який Ви нам надасте давав вичерпну графічну і текстову інформацію для створення макета. Верстка буклетів починається після визначення оптимального співвідношення текстового і графічного наповнення. Буклети, створені з рекламною метою повинні переконливо демонструвати всі переваги Вашої продукції і відповідати на потенційні питання клієнтів. Якщо Вам потрібна персоніфікація буклетів, Ви додатково надаєте необхідну інформацію про адресата. Розробка буклета включає вибір способу друку, виду паперу, варіантів фальцювання (формування згинів), технології постпечатної обробки. Залежно від об'єму тиражу і колірного колориту застосовується цифровий або офсетний друк. Крім якісного стандартного паперу різних видів, ми можемо запропонувати Вам фактурний дизайнерський папір - у такому разі застосовується цифровий друк буклетів.

Розробка буклетів і друк буклетів - наша професія. Але, будучи фахівцями у сфері поліграфії, ми не тільки створюємо ексклюзивний дизайн макетів і друкуємо брошури, буклети але і найуважнішим чином відносимося до всіх побажань наших замовників.


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець