Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Створення буклетів

Створення буклету — складний творчий процес, який охоплює кілька професій. На етапі роботи із клієнтом, до створення буклету, менеджер визначає основні цілі буклету: призначення, стилістику, формат, логічну схему. На наступному етапі дизайнер розробляє кілька варіантів буклету - як правило в різній колірній гамі, з використанням різних фотоматеріалів замовника (замовник сам надає ці фотоматеріали). Після узгодження остаточного варіанта, макет буклету відправляється на підготовку до друку, на етапі якої узгоджується колірна схема для друку. І нарешті, на завершальному етапі, проходить сам процес друку, якість якого залежить від паперу, класу друкованої машини.

Прочитати
Розробка білбордів, бігбордів

Щити 6х3 є найпоширенішими конструкціями в Україні для проведення будь-яких типів рекламних кампаній. Своєю масштабністю вона дозволяє добитися впізнаваємості рекламованого продукту у великої кількості потенційних покупців.

Щитова реклама

Відродження зовнішньої реклами в України почалося з появи щитів 3x6. Щитова реклама - самий традиційний, найдієвіший і найдешевший вид зовнішньої реклами - стала невід'ємною частиною пейзажу Українських міст.

Прочитати
Створення фірмового стилю

Фірмовий стиль - це об'єднання певних візуальних і текстових документів, які формують образ і приналежність до конкретної фірми і цим самим виділяють її з-поміж конкурентів.
Глибоко помиляються ті фірми, які вважають, що фірмовий стиль є абстрактним поняттям. Навпаки, він може значно підвищити прибуток компанії і стати одним з головних конкурентних переваг.

Прочитати
Рекламна та поліграфічна продукція


Веб-студія "MeTo" пропонує послуги з розробки дизайну різної рекламної та поліграфічної продукції.

Рекламна продукція є прекрасним і перевіреним способом донести до потенційних клієнтів інформацію про продукцію або послуги.

 

Веб-студія "MeTo" створює якісний та індивідуальний дизайн для кожного із клієнтів.


Прочитати
Фірмовий стиль, брендбук, логотип

Дизайн фірмового стилю, брендбука, логотипу: докладніше про послугу

Веб-студія "МеТо" спеціалізується на розробці фірмового стилю.

Фірмовий стиль - це найважливіший елемент стратегії компанії на ринку.

Фірмовий стиль - це сукупність колірних, графічних, словесних, типографічні, дизайнерські елементи, які забезпечують:

  • візуальне і смислове єдність товарів;
  • візуальне і смислове єдність вихідної від фірми інформації;
  • єдність внутрішнього і зовнішнього оформлення.
Прочитати
Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець