Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Технічна підтримка сайту. А для чого?

Технічна підтримка сайту - це комплекс послуг, пов'язаних з підтримкою працездатності веб-ресурсу. При необхідності, за бажанням Замовника навіть через деякий проміжок часу ми можемо виконати доопрацювання або модернізацію проекту, розширити його функціональність.

Технічна підтримка веб-сайту включає:
- Підбір і надання хостингу
- Реєстрацію і підтримку доменних імен
- Трансфер доменів з іншого хостингу
- Резервне копіювання даних (backup)
- Надання поштового сервісу (email)
Замовивши технічну підтримку сайту в нашої компанії, Ви будете отримувати звіти про його стан та не хвилюватися про можливі проблеми.

Інформаційна підтримка веб-сайту включає:
- Створення додаткових сторінок системи
- Управління інтерактивними підсистемами сайту (форуми, FAQ розділи, і т.д.)
- Відстежування актуальності матеріалів
- Сканування, розпізнавання і корекція текстів


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець