Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Навіщо потрібно створювати сайт?

Сьогодні із засобу престижу та реклами сайт перетворився на реальний інструмент ефективного ведення бізнесу, став засобом оперативної взаємодії з партнерами та клієнтами. 

Ось основні можливості, які Ви отримуєте, здобуваючи професійний корпоративний сайт:

  • Багаторазове зниження витрат на поширення інформації про Вашу фірму і пропоновані продукти і послуги.
  • Разом з сайтом Ви купуєте додатковий дешевий канал вхідної та вихідної інформації, що зв'язує Вашу компанії як з традиційними засобами мас-медіа (паперові газети, журнали, радіо, ТВ), так і з Вашими партнерами.
  • Знижуються витрати на інформування Ваших Клієнтів про нові послуги, товари, маркетингових програмах, зміну цін - використовуючи Ваш корпоративний сайт, вони самостійно зможуть вчасно отримувати необхідну інформацію.
  • Ви також розвантажує свій персонал - немає необхідності частого спілкування з клієнтами по телефону або факсу.
  • Прискорює і спрощує процес продажу товарів і послуг Вашої фірми, при використанні технології замовлень через Ваш сайт.
  • Здійснюйте підтримку клієнтів і користувачів Ваших продуктів через сайт - це набагато зручніше і вигідніше.
  • Надавайте на сайті потенційному клієнту чи партнеру велику інформацію про Ваш бізнес. Ні в один рекламний буклет за такі малі гроші не вміститься той обсяг інформації, який Ви зможете розмістити на своєму інтернет-представництві.
  • Використовуйте сайт і можливості Інтернет для проведення рекламних кампаній Вашої фірми. Витрати на рекламу в Інтернет на кілька порядків нижче традиційних.
  • Синхронізуйте роботу з інформацією у Ваших філій за допомогою сайту. Через Інтернет доступ до інформації здійснюється набагато швидше і дешевше. Продаючи продукти і послуги прямо на Вашому сайті, Ви також розвантажити sales-менеджерів, і зможете одержувати платежі прямо через Інтернет, використовуючи відповідну платіжну систему.
  • Взаємодійте з усім світом. Інтернет-аудиторія не обмежується тільки українськими користувачами - виходьте на міжнародний ринок з пропозицією Ваших товарів і послуг через Інтернет. Шукайте нових партнерів.


Пропонуйте Ваші товари і послуги тільки цільової аудиторії, це легко зробити, використовуючи сайт.


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець