Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Що таке оптимізація сайту

Пошукова оптимізація сайту - це набір інструментів та дій, які націлені підняти Вашу сторінку вище у видачі пошуковика за запитом на задане ключове слово. Чому слово? Тому, що сторінка, оптимізована тільки під одне слово, має більше шансів пробитися нагору

Якщо у Вас є сайт з гарним дизайном та інформаційним наповненням, але за допомогою пошукових машин (Google, Yandex, Rambler та ін) Ваші потенційні клієнти його не знаходять - це означає, що настав час задуматися про пошукову оптимізацію Вашого сайту. Крім звичайних відвідувачів на Ваш сайт заходять роботи-пошукачі, які окрім видимої інформації на кожній сторінці читають і службову інформацію (мега-теги), які залишив для них розробник або оптимізатор сайту. Тому важливою є підстроювання сайту під вимоги пошукових систем.

Проста статистика: відсоток конвертації відвідувача в покупця в середньому становить близько 8%. Виходячи з цього, нескладно підрахувати, скільки Ви зможете заробити за допомогою Вашого Інтернет-сайту.

Пошукова оптимізація сайтів (Search Engines Optimization) - це комплексна послуга, спрямована на те, щоб Ваш сайт зміг зайняти високі позиції в результатах пошуку.
Одним з перших завдань при оптимізації сайту є грамотний вибір ключових слів. Складається так зване семантичне ядро запитів - набір слів і фраз, які найточніше характеризують Вашу діяльність.

За обраних ключових слів виконується робота по оптимізації сайту: коректування існуючих сторінок, написання нових. Сторінки повинні мати потрібну щільність ключових слів, крім того, ключові слова повинні рівномірно розподілятися в тексті.

Оптимізація сайтів також включає редагування невидимих тегів: мета-тегів, alt, title і деяких інших. Це одне з найважливіших завдань при «розкручування» сайту в пошукових системах. Реєстрація в каталогах підвищує кількість посилань на ресурс (link popularity), що сприяє просуванню сайту. При правильно підібраному описі, сторінки з каталогів знаходяться на верхніх лінійках пошукачів.

Оскільки багато пошукові системи враховують кількість і якість посилань у своїх алгоритмах, просування сайтів включає постійне нарощування сторінок, які посилаються на Ваш ресурс. Якість посилань з ресурсу визначається тим, наскільки серйозні сайти посилаються на цей ресурс, і наскільки його тематика співпадає з тематикою Вашого сайту.


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець