Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Скільки коштує розкручування сайтів

Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?

Від багатьох чинників, серед яких:

    *     Популярність тематики.
    *     Регіон просування.
    *     Обсяг роботи (кількість і «якість» ключових слів).
    *     Термін виконання роботи (2, 4, 6 місяців).
    *     Мета (топ-10, топ-5, топ-3).


Ціна враховує мету і вимоги, які замовник надає до сайту. Якщо чітко визначиться, які завдання має виконувати сайт, то можна вибрати спосіб просування сайту, який підійде саме Вам - наприклад, Вам потрібен іміджевий проект «щоб був« крутіше », ніж у конкурента», або Вам необхідно створити каталог продукції Вашої компанії, або веб-магазин і т.д.

Не меншу роль відіграє якість самого сайту, його тематика, актуальність пропонованої продукції, товарів, послуг і т.д. Цінові коливання можуть бути схожими на різницю у вартості старенького дідусевого «горбатого» «Запорожця» і новенького «Феррарі».

Інколи ситуація ускладнюється тим, що замовник трохи знайомий з Інтернетом і відвідував деякі сайти (в більшості випадків, іноземні) з flash-роликами та аналогічною навігацією - все вертиться, мигає і супроводжується музикою або звуковими ефектами. При цьому якимось вухом клієнт чув про пошукові системи і хоче, щоб сайт знаходився в них на перших місцях, і при виклику швидко завантажувався. Але flash-навігація і пошукові системи - поняття не сумісні, а про швидкість завантаження з flash-анімацією взагалі можна забути. Звичайно, нічого неможливого немає, але вартість цього побажання буде далеко не маленька.

Отже, ціноутворення на послуги з просування дуже індивідуальне.


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець