Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Скільки часу потрібно для розкручування сайту

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.

Саме просування сайту полягає в його внутрішньої оптимізації і в підняття його авторитету в Інтернеті. Час, необхідний для просування сайту, залежить від конкурентоспроможності теми та ключових запитів-слів, від якості й обсягу самого сайту. Звичайно, перші результати з'являються вже через 2-3 тижні - для невеликого сайту, який охоплює 10-40 сторінок. На збільшення посилань на сайт відводиться до 1 місяця.

Повний список всього блоку фраз в десятку пошукових систем може тривати до 2-3 місяців. Якщо ж розмова йде про більше Інтернет-портал або Інтернет-магазин, який складається з тисячі сторінок - на його просування потрібен час - від півроку і більше.

Для збереження довгострокового і стійкого результату, підтримання досягнутих позицій необхідно постійно моніторити сайт, адже після чергового оновлення бази пошукових систем він знову впаде. Відзначимо, що деякі пошукачі оновлюють свої бази даних на тижні, а деякі - раз на кілька днів. Тому працювати з сайтом потрібно щодня.

Так само і після розміщення рекламних оголошень на електронних дошках - необхідно їх періодично оновлювати або додавати знову.

Придбання банерних показів або викуп ключових слів також діють в деякому інтервалі часу. Зрештою, будь-яка рекламна кампанія працює не вічно, а тільки протягом деякого часу, який дорівнює обсягу коштів, витрачених на неї.

Щоб не відстати від конкурентів, сайт потрібно постійно наповнювати новим, цікавим, свіжим контентом. Саме він найбільше цінуватися сучасними пошуковими машинами і в майбутньому, як прогнозують, висока якість текстів, оперативність, правдивість і затребуваність інформації, визначатиме рейтинги сайтів.

Розкрутка сайту - це поступовий процес, який обов'язково принесе результат! Проте існує одна проста істина - жоден фахівець не зможе розкрутити поганий сайт. Так, сайту необхідно допомогти і на це потрібен час. Просування сайту - це не виготовлення меблів або випікання хліба, це рекламна кампанія і існує чимало нюансів, які можуть вплинути на неї.


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець