Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Переваги 3D-ТУРІВ

Сьогодні ми живемо в світі інформації, і швидкість прийняття рішень визначає багато чого. 3D-панорами та віртуальні тури дають можливість потенційним клієнтам економити свій час і, в комфортних для себе умовах, отримувати реалістичну інформацію щодо бажаного об'єкту.

· 3D-панорами, за рахунок ефекту об'ємності та можливості звукового супроводу, передають не лише візуальний ряд, але і деяку атмосферу місця, особливості оглядаємо предмета, що дозволяє відтворити повноту вражень і переживань, характерну для особистої присутності.

· На відміну від відеороликів, при перегляді яких ви є пасивним учасником, 3D-тур припускає управління процесом перегляду. Ви самі вирішуєте з якою швидкістю оглядати об'єкт, на які деталі інтер'єру звернути увагу, коли перейти в наступне приміщення, тобто 3D-тур враховує потреби кожного клієнта, що створює оптимальні умови для перегляду об'єкту.

· У ситуації, коли ринок насичений схожими товарами та послугами, компанії, які виявляють турботу і повагу до своїх клієнтів, дбайливо ставлячись до їхнього часу (надавши можливість оглядати цікавлячі об'єкти не залишаючи робочого місця), можуть значно підвищити свою конкурентоспроможність.

· Окремо хочеться підкреслити, що 3D-тур - технологія, добре відома і звична за кордоном. Вона широко застосовується у проектах, що спеціалізуються на оренді нерухомості, подобової здачі квартир, бронювання номерів в готелях і т.п. У цьому аспекті технологію
3D-турів можна розглядати як додатковий інструмент залучення іноземного клієнта.

Приклад 3D-панорами можна переглянути у статті Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

На закінчення...

За допомогою 3D-панорам і віртуальних турів можна реалізувати самі несподівані ідеї та творчі знахідки для представлення свого бізнесу. До того ж такий підхід для надання інформації про себе і свої продукти, послуги ще цікавий і з точки зору ціни.

Пропонуйте свої ідеї, висловлюйте побажання - ми завжди відкриті до цікавого і взаємовигідної співпраці!

Вибір за вами!


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець