Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Де необхідні ВІРТУАЛЬНІ ТУРИ та 3D-ПАНОРАМИ

· Віртуальні тури об'єктів нерухомості


При продажі чи оренди елітного житла, бізнес-центрів, котеджів, нерухомості за кордоном і навіть звичайних квартир віртуальні тури здатні стати справжньою знахідкою, об'ємно демонструючи всі ракурси об'єктів і не вимагаючи особистого відвідування. Заощадивши свій час, потенційний клієнт може ознайомитися з об'єктом у всіх подробицях. А від кількостіпереглядів об'єкта потенційним покупцем безпосередньо залежить швидкість укладання угоди!

· Віртуальні тури по готелях

При виборі готелю клієнта в першу чергу цікавить його розташування, вартість проживання і можливі зручності. Як продемонструвати клієнту переваги ваших номерів, ресторанів та інших послуг?

«Презентабельний інтер'єр», «гарний вигляд з вікна», «затишна обстановка кафе та ресторану», «Зручність конференц-залу» - всі ці фрази шаблони самі по собі і, навіть підкріплені відповідними фотозображеннями, не в силах передати унікальну атмосферу місця. Саме в таких умовах 3D-панорама здатна створити вирішальне враження, дати клієнту впевненість у правильності вибору - як ніби він вже побував в готелі й упевнився в усьому особисто.

· Ресторани і кафе

Як часто при виборі потенційного місця проведення ділового фуршету, сімейного свята, корпоративної вечірки або романтичної вечері виникає потреба попередньо здійснити виїзд на місце, щоб побачити і відчути інтер'єр та атмосферу закладу

· Виставки, музеї та презентації

Чи можливо повернути час назад і побачити довгоочікувану і цікаву, але вже пройшовшу виставку, презентацію? Можливо!

Віртуальний тур по виставці дає можливість побувати на ній незалежно від часу
її проведення, оглянути експонати та побачити учасників, ознайомитися з форматом заходу та отримати інформацію про окремі цікаві об'єкти.

· Світ промисловості

Віртуальний тур по виробничим приміщенням сучасного промислового підприємства дає можливість оглянути обладнання, познайомитися з технологіями і виробничими процесами - в тому числі небезпечними для людини! Підкріплений аудіо і текстової інформацією, 3D-тур є ефективною та незвичайною рекламою, що залучає увагу клієнтів, партнерів та інвесторів.

· Туризм


Ви займаєтеся туристичним бізнесом і зацікавлені в яскравих і позитивних емоціях свого клієнта? Тоді у вас є можливість, ще до покупки туру вашим клієнтом, подарувати йому захоплюючі відчуття від майбутнього відпочинку! Природні види, архітектурні пам'ятки, умови проживання та інші «смачні» особливості ваших запрошень повною мірою передаються 3D-турами. Вдячні клієнти по заслугах оцінять вашу турботу про запропоновані їм можливості вибору!

Приклад 3D-панорами можна переглянути у статті Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?


На закінчення...

За допомогою 3D-панорам і віртуальних турів можна реалізувати самі несподівані ідеї та
творчі знахідки для представлення свого бізнесу. До того ж такий підхід для надання інформації про себе і свої продукти, послуги ще цікавий і з точки зору ціни.
Пропонуйте свої ідеї, висловлюйте побажання - ми завжди відкриті до цікавого і взаємовигідної співпраці!

Вибір за вами!


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець