Що таке 3D-ТУР і 3D-ПАНОРАМА?

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану.

3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

Прочитати


Класичне питання: Скільки коштує розкручування сайтів? Найпопулярніше питання в наш час і стосується будь-якої послуги. Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна?


Прочитати

Наш світ - світ відомого обсягу, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у в просторі, будь-яку річ можна побачити зі всіх сторін. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесіпроектування на площину паперу чи екрану. 3D-панорама - абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двовимірності звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.


Прочитати

Просування сайту в Інтернеті - непросте завдання. Воно вимагає поетапного підходу, кожен крок передбачає свою методологію, свої особливості. По-перше, необхідно провести повноцінний аудит поточного стану коду веб-сайту та контенту і розробити рекомендації для її виправлення та просування. Це попередній етап і він займає 1 тиждень.


Прочитати
Що таке редизайн сайту? Коли потрібно робити редизайн сайту

Останнім часом все частіше і частіше в Інтернеті зустрічається словосполучення «редизайн сайту», іноді навіть частіше, ніж «розробка сайту». Отже, що ж це за послуга і для чого вона потрібна?

Справа в тому, що Інтернет - це один з найперспективніших за ступенем зростання і нововведень галузь в світі.

Якщо раніше сайт створювався тільки для того, щоб показати партнерові, клієнту свою контактну інформацію, деякі малюнки, послуги, то в даний момент Інтернет працює для залучення цих самих партнерів і клієнтів.

Крім того, кожні рік-півроку проходять всесвітні конференції з питань Веба, на яких приймають нові правила для відображення сайту, а також за його функціональності. І той, хто першим втілить у себе на сайті нові тенденції, той досягне успіху в Інтернеті швидше, ніж інші.

Багато представників малого бізнесу бувають здивовані цінами на редизайн сайту і приходять до висновку, що якщо сайт вже є, то не потрібно його змінювати. І це можна зрозуміти. Адже якщо Ви не щодня у світі Інтернет-бізнесу, вам важко відчути інтуїтивно, коли буде потрібний редизайн сайту.

Як власник малого бізнесу, Ви можете бути стурбовані необхідністю платити авансом за редизайн сайту. Але якщо Ви зрозумієте, яким чином редизайн допоможе збільшити відвідуваність Вашого сайту, перетворити більшу кількість відвідувачів в покупців, а також заощадити гроші, Ви побачите, що це виправдані інвестиції у Ваш бізнес.

Веб-дизайн старої школи - Html-верстка на таблицях

Не так давно факсові апарати були найбільш швидким і зручним способом відправлення ділових документів по всьому світу. Але сьогодні так легко відсканувати і вислати документи електронною поштою, що факсові апарати повторюють долю друкарських машинок. Користуючись e-mail, одержувач може сам вирішити, чи прочитати повідомлення зараз або пізніше, роздрукувати його чи ні. Немає необхідності у виділених телефонних лініях для факсів, які займають простір на робочому місці, заміни картриджів, факсових папери, що закручується, а головне - не треба слухати скрипучі звуки факсового апарату.

Так само, як і факси, таблиці були коли-то кращим способом розміщення інформації в мережі. Але як завивається папір для факсу та постійно закінчуються чорнило, таблиці залишали бажати кращого. Дизайнери були змушені розміщувати інформацію у вигляді таблиць. Незавантажені, професійні та креативні макети, які створюють сьогодні найкращі дизайнери за допомогою каскадних таблиць стилів (Cascading style Sheets, CSS), було б неможливо створити, використовуючи табличну верстку.

Веб-дизайн нової школи - каскадні таблиці стилів (CSS)

Каскадні таблиці стилів відокремлюють службові елементи сайту (код) від його змісту (текстів). CSS дозволяє створювати дизайн усіх сторінок сайту, задаючи параметри для шрифту, розміру тексту, квітів, і так далі, використовуючи при цьому один файл, замість того, щоб задавати ці параметри в коді кожної сторінки. Змінювати дизайн тепер також можна швидко і легко за допомогою CSS - варто лише оновити файл «каскадів» і оновиться дизайн усіх сторінок сайту. Звужується простір для помилки, і сайт зберігає свою логічність і єдність стилю.

Але не лише веб-дизайнери і програмісти отримують перевагу від створення сайту за допомогою CSS. Ви, як власник бізнесу, отримаєте більше! Як?

5 вагомих причин зробити редизайн сайту за допомогою CSS

1.
Позиціонування компанії в Інтернеті

Експерти з поведінки покупців стверджують, що покупець при виборі серед однакових товарів або послуг, не знаючи брендів та назв компаній, буде покладатися на розумові висновки в ухваленні рішення про покупку. Покупець буде порівнювати Ваш сайт з сайтами інших компаній і зробить висновок про Ваш професіоналізм та репутації. Якщо сайт Вашої компанії виглядає сучасним, зрозумілим і акуратним, він справлятиме позитивне враження на відвідувачів.

2. Юзабіліті

Каскадні таблиці стилів зменшують обсяг коду сайту. Таблиці та додаткові теги для шрифтів і квітів нагромаджує сторінку, і вона завантажується повільніше. Чим довше завантажується сторінка, тим більша ймовірність, що відвідувач натисне кнопку «Назад». Незважаючи на те, що нд більше і більше людей користуються широколінійних Інтернетом, багато хто дотепер виходять в Інтернет через телефонну лінію. А хтось може користуватися високошвидкісний бездротової зв'язком, швидкість якої залежить від кількості користувачів в кожний момент часу, і залежно від цього з'єднання буде швидким чи повільним.

3. Доступність

Швидке поширення бездротових засобів комунікацій призвело до того, що багато виходять в Інтернет за допомогою кишенькових комп'ютерів і мобільних телефонів. Сторінки з табличній версткою некоректно відображаються на маленьких екранах. Компанія, яка хоче бути доступною кожному в будь-якому місці, в даний момент і в майбутньому, повинна мати сайт, який зручно переглядати на мобільних пристроях.

4. Пошукова оптимізація

За статистикою близько 80% покупок в Інтернеті починаються із запитів у пошукових системах. І є окрема галузь діяльності, призначена допомогти бізнесу отримати високі позиції в результатах пошуку за ключовими словами.

Хоча відповідність сторінки ключового слова визначається елементами Html-верстки, контент (зміст сайту) залишається все-таки найбільш значущим чинником, тому що відвідувачам потрібно зміст сайту, а не код. Якщо ставлення коду до тексту на сайті дуже велике, то щільність ключових слів (частота ваших ключових слів на сторінці) зменшується за рахунок елементів Html-верстки - інструкцій про те, як повинні відображатися таблиці, шрифти, стилі та кольору. На сайті, створеному за допомогою CSS, немає таблиць, та інформація про зовнішній вигляд сторінки зберігається в одному файлі. Пошукові роботи бачать більше ключових слів на сторінці і менше коду.

5. Пропускна здатність сайту

Пропускна здатність сайту - це обсяг трафіку, який хостінг компанії виділяє для Вас щомісяця. Кожного разу, коли відвідувач приходить на Ваш сайт, він або вона завантажує сторінку в браузер. З обсягу викачаної інформації з сайту складається загальний обсяг трафіку. Не лише відвідувачі, але й пошукові роботи використовують трафік. Чим більше коду розміщено на сторінках сайту, тим активніше використовується трафік.

Якщо буде перевищений ліміт трафіку, і Ви не оплатите за додатковий трафік, Ваш сайт буде заблокований до кінця місяця. Уявіть, що відвідуваність Вашого сайту різко збільшилася після того, як популярний журнал написав статті про Вашу компанію. Буде дуже прикро, якщо саме в цей час Ваш сайт буде заблоковано! CSS дозволяє більш ефективно витрачати трафік і знижує ймовірність таких проблем.

Чи означає все вищесказане, що таблиці заборонені?

Ні. Є сенс використовувати таблиці для відображення специфічного контенту. Вся принадність CSS в тому, що Ви можете продовжувати використовувати таблиці там, де це необхідно, але не потрібно застосовувати їх скрізь. У такий спосіб Ви зменшите «вага коду».

Можливо, мій сайт був спочатку створений за допомогою CSS?

Є швидкий спосіб перевірити це. Завантажте будь-яку сторінку Вашого сайту. Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці вікна, з'явитися меню. Натисніть «Перегляд Html-коду». Вгорі вікна, що з'явилося ви побачите щось подібне до rel = "stylesheet" або type = "text / css".

Якщо Ви вирішите провести редизайн сайту зараз або в майбутньому, переконайтеся, що веб-розробники, яким Ви даєте це завдання, знайомі з CSS.


Веб-студія "MeTo"
м.Трускавець